O NÁS
Seskupujeme nezávislé autoservisy na území České a Slovenské republiky. Našimi partnery jsou střední a velké autoservisy zabývající se údržbou a opravami všech značek osobních a lehkých užitkových automobilů.
Našim partnerům nabízíme:
Síť EURO KONCEPT podporují nejvýznamnější výrobci náhradních dílů z celého světa. Více o těchto výrobcích naleznete v sekci DODAVATELÉ.

Síť EURO KONCEPT patří do nadnárodní servisní sítě EURO GARAGE, která je projektem nákupní skupiny GROUP AUTO ITNERNATIONAL.


OZNAČENÍ
Jednotná a profesionální image našich partnerů
Pro síť EURO KONCEPT (EURO GARAGE INTERNATIONAL) je důležité vystupovat nejen stejnou kvalitou poskytovaných služeb po celém světě, ale také nabídnout profesionální image členských servisů v celé její síti.

Proto našim partnerům nabízíme možnost financování vnějšího vzhledu provozovny od základního označení až po fasády, stejně tak jako reklamy v přilehlém okolí.
MARKETINGOVÁ PODPORA
Všemožné nástroje pro zviditelnění partnera, profesionální grafické návrhy.
Od propisovací tužky, zakázkového listu po oblečení mechaniků. Vše v jednotém celosvětovém stylu. Protože image servisů přispívá jeho prestiži.

Nabízíme širokou škálu marketingových materiálů jak univerzálních tak dedikovaných. Stejně tak jako rozsáhlé kampaně jak v tisku tak do každé schránky.
TECHNOLOGIE
Od šroubováku přes technická data po software pro tvorbu zakázek a fakturaci.
Jsme připraveni na nové a moderní technologie automobilů, které jsou vyvíjeny a implementovány do vozů stále rychleji. Našim partnerům nabízíme kvalitní technické zázemí v podobě schémat a technických informací na vozy všech značek. Dále nabízíme podporu v zápisech do elektronických knížek výrobců. Nabízíme hot-line pro řešení technických dotazů a technický blog.

Naši partneři mohou využívat fakturační a zakázkový systém v moderní platformě pro všechna zařízení.

Garážová technika, diagnostické přístroje a další vybavení nabízíme našim partnerům za zvýhodněné podmínky nebo formou investic.
ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Technická podpora není jen o informacích o automobilu, ale i ve všech oblastech provozování opravny.
Hot line 24/7 nabízí našim partnerům veškeré dostupné informace o opravách a údržbě. Stejně tak jako youtube videa se správnou montáží, tipy a triky přímo od výrobců a mnoho dalších služeb, které postupně zavádíme.

Zprostředkování právních služeb, dotací pro autoservisy, projektů a grafikých návrhů, školení řidičů, bezpečnosti práce a ekologie. To vše nabízíme partnerům EURO KONCEPTU zdarma!